КОНТАКТ

Адреса: Ул. Призренска бр. 50/2, Кучевачка Бара, Скопје.
ТЕЛ: 02/2666 113 и 02/ 2401 712
МОБ: 078/306 669 И 078/366 116

Епошта:Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ПочетнаЖивотот во Хотел ИдилаКулинарско искуство

Кулинарско искуство

Четврток, 06 Јуни 2013 10:05 Објавено во Кулинарско искуство
Корисниците во Хотел Идила-Терзиева можат да уживаат во вкусни, домашно подготвени три оброка дневно . Помеѓу оброците, нашите корисници се секогаш послужени со чај, кафе и разновидни колачиња како ужина. Со избор на квалитетни и секогаш свежи состојки, нашите професионални готвачи, се трудат секој оброк да го претвори во ново кулинарско искуство. Дневното мени е креирано во соработка со нашите корисници и искусен нутриционист, кој со своите совети ни помогaат да служиме вкусни и истовремено здрави оброци.  Вкус кој ги надминува Вашите очекувања. Желбите на нашите корисници за одредена храна или специјалитет, секогаш ќе бидат ислушани и испочитувани. Заеднички пикник…
Прочитајте повеќе: